Services with Tabs

$80

Bandicam to najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu, gier i obrazu z kamery!
Bandicam to niewielki program do nadrywania ekranu w systemie Windows, który może przechwycić wszystko z ekranu Twojego komputera w wysokiej rozdzielczości.

$57
Devart jest obecnie jednym z wiodących programistów oprogramowania do zarządzania bazami danych, rozwiązań ALM i dostawców danych dla najpopularniejszych serwerów baz danych. Produkty firmy są znane, zaufane i używane na całym świecie każdego dnia przez firmy z listy Fortune 100 i Fortune 500, a także inne firmy specjalizujące się w różnych dziedzinach, renomowanych instytucjach edukacyjnych,
$60

Antywirus Eset pozwoli ci skutecznie zabezpieczyć nie tylko twój komputer Wielokrotnie nagradzana firma oprogramowania antywirusowego ESET – ma przyjemność zaprezentować rodzinę produktów które pomogą Ci skutecznie chronić Twój komputer przed ataki wirusów wszelkiej maści, od dziś będziesz spokojny o bezpieczeństwo Twojego, a co najważniejsze Twoich wszystkich danych.   Teraz i Ty możesz skorzystać z wielokrotnie nagradzanej technologii

New
$75

Firma JetBrains zapewnia deweloperom oprogramowania inteligentne i profesjonalne narzędzia, które pomagają napisać kod najwyższej jakości, jednocześnie dostarczając lepsze i stabilniejsze oprogramowanie zdecydowanie szybciej.

Microsoft jest liderem branży nowych technologii. Wśród sztandarowych produktów Microsoft znajduje się system operacyjny Windows, z którego korzysta obecnie blisko 1,5 mld użytkowników na całym świecie. Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje Microsoft Office, a także rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

TeamViewer to narzędzie przeznaczone do zdalnego kontrolowania systemu poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera/klienta na dysku twardym komputera.