Devart

Devart jest obecnie jednym z wiodących programistów oprogramowania do zarządzania bazami danych, rozwiązań ALM i dostawców danych dla najpopularniejszych serwerów baz danych. Produkty firmy są znane, zaufane i używane na całym świecie każdego dnia przez firmy z listy Fortune 100 i Fortune 500, a także inne firmy specjalizujące się w różnych dziedzinach, renomowanych instytucjach edukacyjnych, rządowych, non-profit i indywidualnych.

Linia produktów Devart obejmuje ponad 140 produktów, a mianowicie:

Narzędzia baz danych – niezbędne narzędzia SQL Server i narzędzia do tworzenia, zarządzania i administrowania bazami danych MySQL, Oracle i PostgreSQL.

Dostawcy danych ADO.NET – ulepszone rozwiązania do łączności danych zbudowane w architekturze ADO.NET i platforma programistyczna z wieloma innowacyjnymi technologiami. DotConnect obejmuje wysokiej jakości dostawców danych dla głównych baz danych i popularnych aplikacji w chmurze i oferuje kompletne rozwiązanie do tworzenia aplikacji i stron internetowych związanych z danymi.

Dodatki Devart Excel umożliwiają pracę z danymi bazy danych i danymi w chmurze w programie Microsoft Excel, tak jak w przypadku zwykłych arkuszy kalkulacyjnych Excel.

Devart SSIS Data Flow Components umożliwia integrację danych bazy danych i danych w chmurze za pośrednictwem SQL Server Integration Services (SSIS).

Komponenty DAC – bogata w funkcje i wydajna biblioteka komponentów zapewniająca macierzystą łączność z bazą danych z Delphi, C ++ Builder, Lazarus (i Free Pascal) w systemach Windows, Linux, macOS, iOS, Android, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowe platformy.

Sterowniki ODBC firmy Devart zapewniają wydajne i bogate w funkcje rozwiązania komunikacyjne dla aplikacji opartych na ODBC, umożliwiające dostęp do najpopularniejszych baz danych bezpośrednio z systemów Windows, macOS, Linux, zarówno 32-bitowych, jak i 64-bitowych. Sterowniki w pełni obsługują standardowe funkcje API ODBC i typy danych, typy danych i funkcje wielu serwerów.

Sterowniki dbExpress to warstwa niezależna od bazy danych, która definiuje wspólny interfejs w celu zapewnienia szybkiego dostępu do serwerów baz danych SQL z Delphi i C ++ Builder w systemach Windows i macOS dla platform 32-bitowych i 64-bitowych. Dla każdego obsługiwanego serwera dbExpress udostępnia sterownik jako niezależną bibliotekę, która implementuje wspólne interfejsy dbExpress do przetwarzania zapytań i procedur przechowywanych. Ponieważ warstwa dostępu do danych jest cienka i prosta, dbExpress zapewnia wysoką wydajność połączeń z bazami danych i jest łatwy do wdrożenia. Możesz używać naszych sterowników w taki sam sposób, jak te dostarczane przez Embarcadero.

Narzędzia do kodowania pomocy – Narzędzia zwiększające wydajność mają pomóc programistom zwiększyć produktywność i pracować z pełną wydajnością. Ta linia produktów zawiera wydajne, niedrogie, oszczędzające czas narzędzia, zarówno autonomiczne, jak i dodatki do Visual Studio, pomagające w automatyzacji rutynowych zadań i pisaniu oprogramowania najwyższej jakości.